"Vasaras mozaīka" Rogovkā

Koncerts Nautrēnu Jaunavas Marijas bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcā 25.07. plkst. 14:00

Ilona Bagele (mecosoprāns)

un

Edīte Alpe (ērģeles)

 

 

Veldzēties skaistu melodiju vasarīgās noskaņās tiek aicināti klausītāji Rogovkā. http://visitlatgale.com/lv/objects/view?id=294

Koncertā muzicēs pazīstamā operdziedātāja, TV šovu dalībniece, džeza un populārās mūzikas atskaņotāja Ilona Bagele kopā ar ērģelnieci Edīti Alpi.

Koncerta idejas autore ir ērģelniece Edīte Alpe, kuru ar Rogovku saista senču vēsture: kādus gadus atpakaļ viņa atklāja pamestos Zaļmuižas muižkungu kapus, kuros atdusas viņas senči no mātes puses - Rozenšildi fon Paulini, kuri no 1787. gada 230 gadus bija Zaļmuižas, kā arī vēlākos gados vairāku citu Latgales muižu īpašnieki tās apkārtnē. Koncerts ir veltījums Rozenšildu fon Paulinu piemiņai. Tā programma būs daudzkrāsaina, aptverot dažādus laikmetus un stilus - no baroka laikmeta mūzikas - J.S. Baha, līdz pat neopolitāņu dziesmām un Astora Pjacollas džeziskajai smeldzei.

      Festivāla finansiālie atbalstītāji:

VKKF, Latgales reģīona attīstības aģentūra, Valsts meži, Rēzeknes-Aglonas diecēzes baznīcas, Rēzeknes Kultūras un Tūrisma Centrs, Varakļānu, Riebiņu, Aglonas, Viļakas, Kārsavas, Rēzeknes, Nautrēnu novadu domes, Biedrība Jauniešu mūzikas studija, SIA Goldbrands, Z/s Sābri, RESTAURANT-CAFE – Gords, Rositten.

Undefined