Latgales ērģeļu dienas 2016- Garīgās mūzikas koncerts Viļakā

16. jūlijā Viļakas Jēzus Sirds Romas katoļu baznīca
Garīgas mūzikas koncerts

Jolanta Strikaite-Lapiņa - soprāns
Larisa Carjkova - ērģeles

Vienā no skaistākajām Latgales baznīcām, stalto priežu ielokā, zilo debesu un balto mākoņu saspēlē, putnu dziesmu virpulī notiks kas īpašs.....
Brīnišķīgas balss īpašniece - Jolanta Strikaite-Lapiņa un ērģelniece Larisa Carjkova ir sagatavojušas jaunu garīgas mūzikas programmu. Uzmanības centrā ir cilvēks un viņa dvēseles pārdzīvojumi, tuvošanās Dievam, piedošana un lūgšana.
Koncertā skanēs poētiskākās latviešu komponistu dziesmas - Romualda Jermaka, Ilzes Arnes, Jāņa Kalniņa, Riharda Dubras un Ērika Ešenvalda mūzika. Būs arī J.S. Baha un G.F. Hendeļa skaistākie darbi balsij un ērģelēm. Instrumentu karaliene būs dzirdama arī vairākos solo skaņdarbos. 
Mūziķu sniegumu papildinās videoproekcija - būs redzama visa jūtu un emociju gamma, kā arī ērģelnieces un ērģelnieka asistenta sadarbība.

 
 
 
 
 
 
Projektu atbalsta: VKKF, Latgales reģiona attīstības aģentūra, Valsts meži, Rēzeknes-Aglonas diecēze, Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs, Varakļānu, Aglonas, Viļakas, Kārsavas, Rēzeknes, Daugavpils, Madonas novadu domes, Barkavas pagasta pārvalde, Barkavas arodi, Latgales druka, Latgales ziedi, Biedrība Jauniešu mūzikas studija, Annasmuižas tējas, Aina Eriņa, RESTAURANT-CAFE – Gords, Rositten, Baravika.
Undefined