JAUNO ĒRĢELNIEKU KONCERTS RIEBIŅOS!

 

Viens no īpašākajiem koncertiem festivālā allaž ir jauno ērģelnieku sniegums! Bērni un jaunieši, kas jau tik agri ir iepazinuši instrumentu karalieni, mērķtiecīgi dodas iekšā ērģeļmūzikas lauciņā! Jaunākajam festivāla dalībniekam ir tikai 11 gadi!

Koncertā dzirdēsiet populārākos ērģeļu solo darbus, ērģeles kopā ar vijoli, kā arī ērģeles četrrocīgi un četrkājīgi!

24. jūlijā plkst. 18:00

Riebiņu Sv. Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcā

 

             Uzlecošās zvaigznes!

Šī būs īpašā piektdiena un īpašs koncerts! Jaunības degsme un sirsnīgums, dažiem pirmie sasniegumi , citiem -  savu spēju apliecinājums....

Koncertā uzstāsies J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas un S. Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas audzēkņi:

Lāsma Inkina, Amanda Vingre, Huberts Zimackis,Ilze Cepurniece, Anna Kovaļova. Kopskaņu papildinās arī vijoļspēles skolotājas Diānas Orlovas priekšnesumi. Jaunieši sagatavojuši plašu un daudzveidīgu programmu - tas būs īsts ceļojums laikā un telpā!

 

Audzēkņu muzikālajiem sasniegumiem rūpīgi sekojušās līdzi un palīdzējušās ar gudru padomu lieliskās ērģelspēles pedagoģes - Prof. Larisa Bulava un Guna Kise.

Vakara galvenā intriga- kurš saņems Veicināšanas balvu?

To mēs uzzināsim nedaudz vēlāk.

 

Uz tikšanos Latgalē!

 

http://www.celotajs.lv/lv/e/map/riebinukatolubaznica?0

      Festivāla finansiālie atbalstītāji:

VKKF, Latgales reģīona attīstības aģentūra, Valsts meži, Rēzeknes-Aglonas diecēzes baznīcas, Rēzeknes Kultūras un Tūrisma Centrs, Varakļānu, Riebiņu, Aglonas, Viļakas, Kārsavas, Rēzeknes, Nautrēnu novadu domes, Biedrība Jauniešu mūzikas studija, SIA Goldbrands, Z/s Sābri, RESTAURANT-CAFE – Gords, Rositten.

Undefined